Nejlepší hotelové terasy v Barceloně


V průběhu léta řada hotelových restaurací/barů v Barceloně otevírá své brány také návštěvníkům, kteří nejsou v hotelu ubytování.
A zde máme pár tipů, které bary stojí za to navštívit a kde si můžeme užít pohodu, příjemnou hudbu, skvělé drinky a hlavní úžasné výhledy.1. HOTEL 1898 - 7.patro hotelu 1989 na adrese La Rambla 109. V nabídce výborné tapas a koktejly.

2. HOTEL CASA FUSTER - teráza Blu View se nachází přímo na Paseo de Grácia (č.p.132). Prestižní modernistický skvost, kde je vypít skvělé drinky, zaposlouchat se do příjemné hudby a kochat se výhledy na modernistický bulvár Paseo de Grácia.3. HOTEL DUQUESA DE CARDONA - zde Vás očarují příjemné výhledy na starý přístav Port Vell a Maremagnum4. HOTEL W - prestižní hotel na barcelonském pobřeží, který si nesmíte nechat ujít. Nejedná se o otevřenou terasu, ale i tak za návštěvu určitě stojí  26.patro - bar El Eclipse5. HOTEL AXEL - v blízkosti náměsti Universitat ( Aribau 33).6. HOTEL ME - Jeden z nově budovaných luxusních hotelů v Barceloně. Hotel se nachází mezi Forum Diagonal a náměstí Glories a disponuje příjemným barem s terasou Dos Cielos.7. HOTEL OMM - skvělá terasa v posledním patře nabízí kouzlené výhledy na budovu La Pedrera. Užijte si tak Gaudího strážce vesmíru z jiné perspektivy.
8. HOTEL MIRAMAR - oblíbená terasa v rekreační části Barcelony - na kopci Montuic, Prožijete zde  klidnou atmosféru i celé město jako na dlani.9. HOTEL H10 MARINA BARCELONA - Hotel v blízkosti pláží a olympijské vesnice10. HOTEL FLORIDA - 5. patro hotelu je zasvěceno Baru Miramar. Skvělé výhledy na město. Určitě nevynechejte, pokud se budete pohybovat v blízkosti Tibidaba.