Letenky do Barcelony

Ceny letenek do Barcelony zažívají v posledních letech strmý pád a to především zásluhou přibývajícího počtu nízkonákladových leteckých společností, které nabízejí letenky do Barcelony za takřka neodolatelné ceny. Díky této skutečnosti se právě letecká doprava stala tím vůbec nejlepším a nejvyužívanějším způsobem, kterým se můžete do Barcelony dostat.

Přesná cena letenek je však závislá na několika různých aspektech. V první řadě vás čeká výběr letecké společnosti, u které si letenky do Barcelony zakoupíte. Kromě značných rozdílů v cenách se rozdíly objevují také u nabízených služeb, mimořádných poplatcích za nenadálé změny termínů apod. V současnosti pořídíte nejlevnější letenky do Barcelony například od společností Smartwings či Wizzair. Prvně jmenovaná společnost má v nabídce zpáteční letenky, jejichž cena začíná již na přibližně 1700 Kč, u druhé jmenované si nějakou tu stovku připlatíte.

Skvělou možností, jak na letence ušetřit, jsou zvláštní slevové akce, které jednotlivé společnosti čas od času nabízejí. V těchto akcích můžete pořídit letenky do Barcelony za ceny nižší, než 1500 Kč.

Na výběr máte také hned několik míst, odkud bude váš let startovat. Společnost Smartwings vypravuje lety do Barcelony výhradně z letiště v Praze – Ruzyni, se společností Wizzair můžete letět také z bratislavského letiště. Lety směřují na hlavní Barcelonské letiště (BCN), které je někdy označováno jako Barcelona-El Prat, a které patří mezi vůbec nejrušnější letiště v Evropě. Letiště je vzdáleno od centra Barcelony přibližně 12 kilometrů.

Z letiště se na místo vašeho ubytování dostanete nejsnáze taxíkem (nejdražší možnost), příměstským vlakem (nejlevnější možnost, vyjde cca na 2 Eura) nebo zvláštním autobusem, který nese označení Aerobus (tento autobus zatavuje na dvou náměstích v Barceloně a stojí 3,75 Eura).

Letecká doprava je nejpohodlnější a dnes i často nejlevnější způsob, jak se dostat do Barcelony. Let do Barcelony trvá cca 2 hod

  • Letiště El Prat
  • Letiště Barcelona – Reus (např. Ryanair)
  • Letiště Barcelona – Girona (např. Ryanair)

Pravidelné přímé linky

  • ČSA & Iberia

Low Cost

  • Vueling
  • Smartwings
  • Wizzair
  • Ryanair (odlet z Brna, 1 přestup)
  • Easyjet (odlet z Prahy, 1 přestup)
Kontaktujte nás pro rezervaci letenek. Rádi Vám zajistíme co nejlevnější letenky ve Vámi vybraném termínu.